وکلای برتر تهران

بهترین وکیل تهران

وکلای برتر تهران | بهترین وکیل در تهران | معروف ترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران

 بهترین وکیل در تهران

این روزها بیشتر مردم دوست دارند پرونده های خود را به یک وکیل خوب در تهران بسپارند. شرایط وکلا بسیار شبیه به شرایط پزشکان است و همانطور که در شرایط سخت و بیماری های سخت انسان نمی تواند به هر پزشکی اعتماد کند در انتخاب بهترین وکیل تهران نیز باید دقت زیادی شود. بعضی اوقات دیده شده است که افراد با سوء استفاده از ای ناآگاهی مردم، خود را به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری یا بهترین وکیل تهران معرفی می کنند و مبالغ زیادی را به عنوان حق الوکاله از آنان دریافت می کنند در حالی که هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ندارند و با وعده های الکی و بی اساس اقدام به اخاذی کرده اند. 

در انتخاب بهترین وکیل تهران بهتر است دقت کافی داشته باشید زیرا انتخاب یک وکیل متخصص و حرفه ای در یک پرونده حقوقی بسیار موثر خواهد بود و می تواند نقش زیادی در کارهای مربوط به وکالت داشته باشد. موسسه حقوقی عدل آفرینان آرمان یکی از بهترین موسسات در تهران است که می تواند متناسب با پرونده شما، بهترین وکیل را به شما معرفی کند. اگر شما در انتخاب یک وکیل حقوقی در تهران دچار سردرگمی شده اید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حقوقی بهترین وکلای این موسسه بهره مند شوید. 

ویژگی بهترین وکلای تهران:

با وجود اینکه که بسیاری از نویسندگان تمام وظایف حرفه ای را تحت عنوان اخلاق حرفه ای آورده اند اما در اینجا سعی کرده ایم به دلیل اهمیت موضوع، حساسیت شغل وکالت، وظایف وکیل را در یک تقسم بندی به سه بخش تقسیم کرد:

  • تعهدات و وظایف قراردادی
  • وظایف و الزامات قانونی
  • وظایف و تعهدات اخلاقی 

بهترین وکیل تهران | وکیل در تهران | معروف ترین وکیل تهران

وکیل در تهران

معروف ترین وکیل در تهران

بهترین وکیل خانم در تهران:

اگر به عنوان موکل قصد دارید تا در محاکم قضایی و دادسراها و شورای حل اختلاف و... از یک وکیل خانم کمک بگیرید می توانید مطمئن باشید که بهترین موسسه حقوقی در تهران را مشخص کرده اید. زیرا این موسسه حقوقی با داشتن بهترین وکلای تهران و بهترین وکیل خانم در تهران می تواند بهترین مشاوره ها را در موضوعات و سطوح مختلف ارائه دهد.

اگر مشکل حقوقی در رابطه با خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، ملک و املاک، کارفرمایی یا کارگری، ک و سفته و .. دارید می توانید با شماره های تماس در سایت تماس بگیرید و در سراسر تهران از خدمات حقوقی این موسسه استفاده کنید و همچنین از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی با بهترین وکلای تهران استفاده کنید. 

اختیارات وکلای برتر در تهران چگونه مشخص می شود؟

هر وکیل پایه یک دادگستری بر اساس خواسته های موکل خود و شرایطی که پرونده وی دارد، اختیاراتی دارد که این اختیارات از جانب موکل برای او مشخص می شود. اختیارات وکیل برتر در تهران به وسیله وکالت نامه ای که از جانب موکل به وی داده می شود و به امضای دو طرف یعنی وکیل و موکل می رسد، مشخص می شود. 

وکالت نامه بر اساس مشکلاتی که موکل دارد، تنظیم می شود و با وکیل به امضا می رسد. وکیل وظیفه دارد تا در مراجع قضایی و محاکم قضایی از حقوق موکل خود بر اساس قوانین جاری دفاع کند. در این زمینه پیشنهاد می کنیم که با موسسه حقوقی حامیان عدالت در تماس باشید.

بهترین وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده، همان وکیل پایه یک دادگستری است که به طور تخصصی در حوزه مختلف دعاوی خانواده نظیر طلاق توافقی، طلاق از سمت زوجه، طلاق از سمت زوج، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت، الزام به تمکین و … فعالیت می‌کند. نماینده حقوقی خانواده علاوه بر تسلط بر مسائل حقوق خانواده می‌بایست یک روانشناس خوب نیز باشد. در برخی از پرونده های خانواده به خصوص طلاق، زوجین آسیب های زیادی را تحمل کرده‌اند و علاوه بر یک نماینده حقوقی نیازمند یک دوست و هم‌صحبت هستند تا بتوانند علاوه بر مشکل حقوقی، روح خود را درمان کنند.

دعاوی خانواده به دلیل درگیر بودن قشرهای مختلف سنی و موقعیتی اعم از زوجین، خانواده‌ها و فرزندان بسیار پیچیده بوده و باید در کمترین زمان حل و فصل شوند. بنابراین، نماینده حقوقی خانواده با تخصص خود می‌تواند مشکلات ناشی از این گونه دعاوی را تا حد زیادی کاهش دهد و موجب شود تا حقی از صاحب حق ضایع نشود.

وکلای برتر تهران | وکیل برتر در تهران | بهترین وکیل در تهران

وکلای برتر تهران

دفتر وکالت در تهران:

دفتر وکالت در تهران همیشه آماده ارائه خدمات توسط وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا می باشد و می توانید با ثبت درخواست مشاوره حقوقی با بهترین وکیل تهران راه ارتباطی را مشخص کنید. موفقیت در پرونده های حقوقی شما و دریافت نتیجه موردنظر دقیقا مشروط بر این است که چه راهکاری برای پیگیری آن پیدا می کنید. انتخاب بهترین دفتر وکالت در تهران که از وکلای حقوقی و مشاورین حقوقی با تجربه بهره گرفته است بهترین می باشد.  

اهمیت داشتن بهترین وکیل تهران برای وکالت

اهمیت یافتن بهترین وکیل تهران یا در کرج به دلایل مختلفی برای بسیاری از ما روشن است. یافتن بهترین وکیل در پیگیری پرونده های قضایی به موکلین کمک بسیار زیادی می کند.

برای همین است که بسیاری از تهرانی ها در شمال یا شرق و غرب تهران یا در کرج به دلیل مشکلاتی که در دادسراها و یا دادگاه ها دارند به دنبال بهترین وکیل تهران برای قبول وکالت در پرونده و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری خود می باشند.

ممکن است شما هم به دلیل مشکلات مالی و غیرمالی با افراد دیگر، در حال جستجو برای یافتن بهترین وکیل تهران برای قبول وکالت در پرونده خود باشید.

دلایل متعددی را می توان برای اهمیت یافتن بهترین وکیل تهران ذکر کرد. این وکیل باید در موضوع پرونده شما تجربه کافی و امکان مطالبه حقوق تان را داشته باشد. ما در بخش بعد به تعدادی از دلایل اهمیت یافتن بهترین وکیل تهران برای وکالت پرونده اشاره خواهد شد.

یک وکیل خوب در تهران باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

شغل وکالت به گونه ای است که به مهارت های زیادی نیاز دارد. یک وکیل موفق با استفاده از مهارت ها می تواند از حقوق موکلین خود دفاع کند. داشتن اطلاع کافی در رابطه با تمام حوزه های شغلی می تواند به وکیل کمک کند تا یک دفاع آگاهانه داشته باشد. اما در کل اگر بخواهیم مهارت های لازم یک وکیل موفق را لیست کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • اولین مهارت لازم  برای یک وکیل موفق، داشتن استراتژی می باشد.
  • مهارت بعدی موردنیاز، نحوه تنظیم و نوشتن لوایح می باشد. داشتن مهارت در این مورد نیازمند آشنایی با آیین دادرسی و قواعد نفی و اثبات و اثبات آن ها می باشد.
  • آگاهی در رابطه با مدافعات شواهی، نیز مهارت بعدی مورد نیاز برای یک وکیل است.
  • یک وکیل خوب باید این مهارت ها را داشته باشد تا بتواند با تسلط کافی از پرونده های حقوقی خود دفاع کند.

 

وکلای دفتر وکلای حامیان عدالت:

 

1- سیده رقیه هاشمی

سیده رقیه هاشمی

سیده رقیه هاشمی

وکیل پایه یک دادگستری

سیده رقیه هاشمی، وکیل پایه یک دادگستری مرکز( تهران)، کارشناس ارشد حقوق خصوصی

شماره تماس:  ۰۲۱۴۴۸۵۰۳۳۵ _۰۲۱۴۴۸۷۲۲۳۰

 

2- مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی

وکیل پایه یک دادگستری

عضو کانون وکلای دادگستری، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، رتبه ۳ کارشناسی ارشد. وکیل و مشاور حقوقی در پروژه های حقوقی شرکت های بزرگ شیلات و چاپ و کشت و صنعت و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و... . انجام بیش از ۳۰۰ پرونده حقوقی و کیفری در مراجع قضایی و اداری و ...

 شماره تماس: ۰۹۱۲۶۲۳۳۵۹۱ _۰۲۱۴۴۸۷۲۲۳۱

 

 3- دکتر حامد نجفی

دکتر حامد نجفی

دکتر حامد نجفی

استاد دانشگاه علامه طباطبایی

دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس. وکیل پایه یک دادگستری (بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت). دارای تأیدیه پژوهشی از سوی پروفسور مارک لملی، استاد بزرگ حقوق آمریکا در دانشگاه استنفورد. پژوهشگر موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران. پژوهشگر بین‌المللی حوزه حقوق مالکیت فکری. دارای تأییدیه پژوهشی از سوی مجله JCR دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتون آمریکا. دارای مقاله تأیید‌شده در مجله با نمایه معتبر بین‌المللی اسکوپوس در مجله حقوق مالکیت فکری هند. انتخاب به عنوان پژوهشگر نمونه از سوی وزارت ارشاد اسلامی. مدیر اجرایی فصلنامه پژوهش تطبیقی حقوق اسلام و غرب- دانشگاه قم.

 

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۸۵۰۳۳۵ - ۰۲۱۴۴۸۷۲۲۳۰

 

4- شیما یعقوبی

شیما یعقوبی

شیما یعقوبی

کارشناس و مشاور حقوقی

مدیر دفتر گروه وکلای حامیان عدالت. مشاوره در کلیه پرونده های خانواده ،کیفری و حقوقی
 

شماره تماس: ۰۹۳۸۴۰۲۴۵۲۷  ۰۲۱۴۴۸۵۰۳۳۵

 


 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

حامیان عدالت

با ما تماس بگیرید

  • اشرفی اصفهانی شمالی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 3

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
ماه قبل
کل بازدید
119
193
312
312
7631
527314

پیش بینی امروز
312


طراحی و پشتیبانی توسط